Anglija

Darbs pie tiešā darba devēja Skotijā, Lielbritānijā eglīšu audzētavās, kokaudzētavās, ainavu veidošanas uzņemumos. Alga sākot no 1400 GBP/mēn (no 7,83 GBP/stundā) + virsstundas.

Vēlama iepriekšēja pieredze mežzinātnē, lauksaimniecībā, celtniecībā vai ainavu arhitektektūrā. Nodrošināta dzīvesvieta turpat pie darba, lētas izmaksas. Nepieciešamas angļu valodas pamatzināšanas. Ir pieejams gan sezonas, gan ilgtermiņa darbs.


Darbs celtniecībā Lielbritānijā palīgstrādniekiem, gan dažāda profila meistariem māju, ēku celtniecībā, iekšdarbos, remontdarbos uc.

Alga atkarībā no pozīcijas sākot no 1400 GBP/mēnesī (7,83 GBP/stundā) līdz 2240 GBP/mēn (14 GBP/stundā). Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā, grafiks no 8:00 -17:00. Bezmaksas dzīves vieta (atsevišķa istaba mājā), transports uz/no darbu. Angļu valodas zināšanas nav obligātas.


Apvienotajā Karalistē, netālu no Londonas, nepieciešams darbinieks/-ce uzkopšanas sfērā – privātmāju un biroju uzkopšanu

Atalgojums no 7,83 GBP/stundā (no 1250 - 1300 GBP/mēnesī), nodrošināta dzīvesvieta, sociālās garantijas. Kandidātam nepieciešamas angļu sarunvalodas zināšanas, vēlama B kat.autovadītāja apliecība.


Gērnsijas salā, Lielbritānijā nepieciešami darbinieki  – viesu apkalpošana, reģistrēšana, norēķinu veikšana. Atalgojums  1400 GBP/mēnesī,  nodrošināta dzīvesvieta, ēdināšana, sociālās garantijas

Kandidātam nepieciešama laba angļu valoda mutvārdos un rakstos, vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā amatā.


Darbs fabrikā Lielbritānijā. Alga no 1300 GPB/mēnesī (no 7,83 GBP/stundā)

Tiek akceptēti vīrieši, sievietes, pāri. Tiešais darba devējs. Dzīvesvieta nodrošināta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana. Vajadzīgas angļu pamat zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā. 


Piedāvājam darbu labākajās Lielbritānijas viesnīcās un restorānos viesmīļiem, pavāriem, administratoriem, istabenēm. Darbs dažādos reģionos

Prasības kandidātiem:
* istabenes – angļu sarunvaloda, ar vēlmi strādā ilgtermiņā, atbildīga attieksme pret darbu;
* pavāri, administratori, viesmīļi - labas angļu val.zināšanas, obligāta iepr. darba pieredze, vēlams ārvalstīs/ uz kruīza kuģiem.
Darba devējs piedāvā: nodrošināta dzīvesvieta, sociālās garantijas. Iegūsti jaunu pieredzi, strādājot Lielbritānijā.


Vajadzīgi strādnieki pakotavā LIELBRITĀNIJĀ. Angļu valoda nav nepieciešama. Vakance piemērota pāriem/sievietēm/vīriešiem. Atalgojums no 7,83 GBP/stundā (1300 GPB/mēnesī).

Darbs ar rokas palešu mašīnu, kraušanas darbi, darba vietas uzkopšana. Darba stundas: 40-55 nedēļā.
Dzīvesvieta nodrošināta, 15 minūtes no darba. Sociālās garantijas.


Piedāvājam darbu ražotnēs Lielbritānijā. Atalgojums no 7,83 GBP/stundā un no 40 stundām nedēļā ( sākot no 1300 GBP/mēnesī)

Darba pienākumi: darbs pie līnijas, stikla pudeļu kvalitātes kontrole, šķirošana, likšana uz paletēm. Kandidātam jābūt labai fiziskai sagatavotībai, angļu val.pamatzināšanām. Nodrošināta dzīvesvieta. Sociālās garantijas.


Lielbritānijas fabrikā nepieciešamas darbinieces pakošanas telpu, ofisa uzkopšanā (ar minimalām angļu valodas zināšanām). Alga sākot no 1250 GBP/mēnesī (7,83 GBP/stundā).

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. Dzīvesvieta turpat/pie darba vietas.


Darbs pāvāram/ei un viesmīlim/ei 4 zvaigžņu viesnīcā Lielbritānijā. Alga pavāram sākot no 1500 GBP/mēnesī + bonusi, viesmīlei 7,83 GBP/stundā (no 1250 GBP/mēnesī) + bonusi

Dzīvesvieta nodrošināta blakus darbam (lētas izmaksas). Ēdināšana darba laikā. Prasības no kandidātiem: labas angļu valodas zināšanas un darba pieredze. Darba uzsākšana pēc iespējas ātrāk. 


Aprūpes jomā tiek piedāvāts darbs Apvienotajā Karalistē. Atalgojums no 1300 - 1450 GBP/mēnesī (7,83 - 8,60 GBP/stundā)

Pieejamas vakances arī aprūpes namos, un ar dzīvošanu pie klienta. Klientu aprūpēšana, ierodoties pie katra klienta mājās, ja darbinieks var vadīt automašīnu. Nepieciešamas angļu val. sarunvalodas zināšanas, vēlama iepriekšējā pieredze šajā jomā. Garantēta apmācība. Tiek piedāvāta labiekārtota dzīvesvieta un dienesta auto. 24/7 atbalsts no ofisa darbiniekiem. Bezmaksas dzīvesvieta apmācību laikā.


Darbs fabrikās Lielbritānijā. Alga no 1300 GBP/mēnesī (no 7,83 GBP/stundā). Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Vismaz 40 un vairāk darba stundas nedēļā

Tiek akceptēti vīrieši, sievietes, pāri. Dzīvesvieta nodrošināta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām.


Darbs medicīnas preču noliktavā Skotijā, Lielbritānijā ar B kat.tiesībām. Alga no 7,50 GBP/stundā (no 1400 GBP/mēnesī)

Pilnas slodzes darbs 40 - 48 stundas nedēļā. 
Preču pieņemšana, noformēšana, pakošana, informācijas ievadīšana datorā, uzlīmju printēšana. 
Nodrošināta dzīvesvieta. Aicināti pieteikties fiziski spēcīgi kandidāti ar labām angļu valodas zināšanās.


Darbs mācību iestādē Lielbritānijā pie tiešā darba devēja. Nepieciešami virtuves darbinieki un pavāri. Alga sākot no 1400 GBP/mēnesī (no 7,90 GBP/stundā), atkarīgs no vakances.

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā + virsstundas, darbs maiņās.
No darbinieka tiek prasīta iepriekšējā pieredze, angļu valodas pamatzināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā. Dzīvesvieta netālu no darba vietas. Sociālās garantijas.


Gērnsijas salā, Lielbritānijā nepieciešami darbinieki uzkopšanas sfērā – privātmāju un biroju uzkopšanu. Darba devējs pērk ceļa biļeti. Atalgojums no 1300 GBP/mēnesī jeb 7,83 GBP/stundā.

Nodrošināta dzīvesvieta, sociālās garantijas. Kandidātam nepieciešamas latviešu vai angļu sarunvalodas zināšanas, vēlama B kat. autovadītāja apliecība.


Darbs Lielbritānijā pie tiešā darba devēja. Nepieciešami uzkopšanas darbinieki skolā. Atalgojums sākot no 1250 GBP/mēnesī (7,83 - 8,95 GBP/stundā)

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā, virsstundas, darbs maiņās. No darbinieka tiek prasītas angļu valodas pamatzināšanas. Dzīvesvieta netālu no darba vietas. Sociālās garantijas.


Darbam starptautiskā uzņēmumā ar pasaulē zināmu kosmētikas zīmolu tiek aicināts pārdevējs-konsultants. Darbs Londonā/ Amsterdamā/ Berlīnē. Darba alga vidēji 2000-3000 GBP/mēnesī (neto)

Darba pienākumi klientu apkalpošana, kosmētikas prezentēšana, konsultāciju sniegšana. 
Kandidātiem jābūt aktīvam, motivētam, ar labām angļu valodas zināšanām. Darbs vienā no Oxford Street tirdzniecības centra veikaliem. 
Dzīvesvieta nodrošināta turpat pie darba. Alga tiek izmaksāta divas reizes mēnesī. 


Brīvas vakances celtniecībā Lielbritānijā. Darbs garantēts ilgtermiņā. Atalgojums no 10 GBP/stundā (1700 GBP/mēnesī).

Palīgstrādniekiem, jumiķiem, namdariem, mūrniekiem.
Aicināti pieteikties kandidāti ar pieredzi celtniecības jomā, strādīgiem un bez kaitīgiem ieradumiem.


Riepu/atkritumu pārstrādes firmā Anglijā vajadzīgs strādnieks. Darba uzsākšana pēc iespējas ātrāk. Atalgojums no 7,83 GBP/stundā, pilnas slodzes darbs

Kraušanas darbi, darbs ar iekārtām, tīrīšanas darbi, u.c.
Nepieciešama laba fiziskā sagatavotība, nopietna attieksme pret darbu. Priekšrocība kandidātiem ar autokāra/traktora iemaņām/apliecību. Darbs maiņās. Darbs ilgtermiņā, garantēta dzīvesvieta.


Nepieciešami virtuves darbinieki un pavāri Lielbritānijā. Alga sākot no 1400 GBP/mēnesī (no 7,90 GBP/stundā), atkarīgs no vakances.

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā + virsstundas, darbs maiņās.
No darbinieka tiek prasīta iepriekšējā pieredze, angļu valodas pamatzināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā. Dzīvesvieta netālu no darba vietas. Sociālās garantijas.


Darbs Ziemeļīrijā pārstrādes uzņēmumā pie tiešā darba devēja. Ātra izbraukšana. Alga no 1500 GBP/mēnesī.

Stabili nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā + virsstundas līdz 60 darba stundu nedēļā. Algu izmaksā ik nedēļu.
Nodrošināta dzīvesvieta 1 vai 2 cilvēki istabā, samaksu par dzīvesvietu ietur no darba algas 37,50 GBP/nedēlā Aicināti pieteikties vīrieši, pāri, sievietes BEZ/ar valodu zināšanām dažadās vecuma grupās. Sociālās garantijas. Pienākumi - kartona, papīra un platsmasas šķirošana.


Ir brīvas vietas - tiešais darba devējs, palešu ražotnē Lielbritānijā. Darba alga 1400 GBP/mēnesī vai 8 GBP/stundā

Garantēta labiekārtota dzīvesvieta 5 min gājienā no darba. Pilnas slodzes darbs 40 - 60 stundas nedēļā, sestdiena un svētdiena brīvs.
Palešu labošana, izgatavošana, naglošana, kraušana, pārvietošana.
Aicināti pieteikties kandidāti ar labu fizisko sagatavotību un atbildīgu attieksmi pret darbu.


Darbs vispārējam strādniekam un strādniecēm Lielbritānijas viesnīcā jūras krastā. Atalgojums 1450 GBP/mēnesī (7,83 GBP/stundā)

Skype vai telefonintervija ar darba devēju. Viesnīca atrodas pašā jūras klinšainajā krastā, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Arthur King’s Castle, kā arī gleznainām Anglijas ainavām un smilšainām pludmalēm. Atalgojums no 1450.00 GBP/mēnesī (7,83 GBP/stundā). Bezmaksas ēdināšana darba laikā, dzīvesvieta atsevišķa istaba viesnīcā. Darbs ilgtermiņā. Tiek meklēti darbinieki ar labām angļu valodas zināšanām, precizitāti un atbildīgu attieksmi.


Darbs Gernsijas salā viesnīcās un restorānos pavāriem un viesmīļiem. Atalgojums atkarīgs no pozīcijas 1300 - 1520 GBP/mēnesī (7.50– 9 GBP/stundā)

Ir telefonintervija. No darbinieka tiek prasīta iepriekšējā pieredze un angļu sarunvalodas zināšanas. 
Dzīvesvieta turpat/pie darba vietas. Sociālās garantijas, ēdināšana darba laikā.


Darbs pāvāriem un viesmīļiem 4* un 5* viesnīcās Lielbritānijā. Alga pavāram sākot no 1500 GBP/mēnesī + bonusi, viesmīlei 7,83 GBP/stundā (no 1250 GBP/mēnesī) + bonusi

Dzīvesvieta nodrošināta blakus darbam (lētas izmaksas). Ēdināšana darba laikā. Prasības no kandidātiem: labas angļu valodas zināšanas un darba pieredze. Darba uzsākšana pēc iespējas ātrāk.


Darbs Gērnsijas viesnīcā. Nepieciešama darbiniece uzkopšanas sfērā - istabene. Atalgojums sākot no 1400 GBP/mēnesī

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. No darbinieka tiek prasīta iepriekšējā pieredze un angļu pamatzināšanas. Dzīvesvieta turpat/pie darba vietas. Sociālās garantijas, ēdināšana darba laikā. 


Gērnsijas salā, Lielbritānijā nepieciešami darbinieki uzkopšanas sfērā – privātmāju un biroju uzkopšanu. Atalgojums no 1300 GBP/mēnesī jeb 7,83 – 8 GBP/stundā, nodrošināta dzīvesvieta, sociālās garantijas

Darba devējs pērk ceļa biļeti. Kandidātam nepieciešamas angļu sarunvalodas zināšanas, vēlama B kat. autovadītāja apliecība.