nl 759


Nīderlandē, darbs kokapstrādes fabrikā. Koka kastu izgatavošana lauksaimniecībai. Alga 11,00 EUR/stundā vai 2000 EUR/mēnesī.

Darbs ar iekārtām, koka griešana pēc shēmām un izmēriem. Dzīvesvieta nodrošināta turpat pie darba. Visas sociālās garantijas.


Darbam Nīderlandē tiek aicinātas pieteikties strādnieces ar angļu valodas zināšanām.

Gribi nopelnīt? Aizbrauc uz 6 - 8 nedēļām uz Nīderlandi. Darba uzsākšana nedēļas laikā. Alga 10,43 EUR/stundā (1700 EUR/mēnesī). Darba devējs nodrošina 40 stundas/nedēļā + iespējamas virstundas. Darbs siera fabrikā siera pakošanā. Dzīvesvieta, transports uz/no darbu nodrošināts. Prasības kandidātēm: atbildīga attieksme pret darbu, ar angļu valodas sarunvalodu.


Darbs Vācijā un Nīderlandē mūrniekiem /brigādei ēku būvniecībā. Atalgojums sākot no 1650 EUR/mēnesī neto (pēc nodokļu samaksas).

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā, kā arī virsstundas. Dzīves vieta nodrošināta, algu izmaksā reizi nedēļā. No brigādes tiek prasīts - vismaz 5 gadu pieredze, vismaz viens auto, vācu vai angļu valodas zināšanas vismaz vienai personai. Vēlama iepriekšēja darba pieredze Beļģijā, Vācijā vai Nīderlandē. Katram jābūt spējīgam mūrēt vidēji 500 ķieģeļus dienā.


Darbs fabrikā Nīderlandē. Alga no 1700 EUR/mēnesī (no 9,95 EUR/stundā).

Dzīvesvieta nodrošināta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Transports uz darbu nodrošināts. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām. Vajadzīgas labas angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā.


Autoserviss Nīderlandē meklē speciālistu auto krāsošanā, pulēšanā, sagatavošanā. Darba alga no 1850 EUR/mēn. (11,00 EUR/stundā ) + nodrošināta bezmaksas dzīvesvieta, labi darba apstākļi.

Darba alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Darba pienākumi - auto krāsošana izmantojot dažāda veida krāsas un aprīkojumu, sagatavot virsmu krāsošanai, novērst defektus, pulēt. 
Prasbas kandidātiem - pieredze līdzīgā amatā, sertifikāti, rekomendācijas, angļu vai vācu sarunvaloda. 


Darbs C kategorijas autovadītājiem Nīderlandē. Alga 1850 - 2100 EUR/mēnesī (11,00 - 12,00 EUR/stundā).

Minimums 40 stundas nedēļā un vairāk. Pienākumi: preču iekraušana, izkraušana no auto, preču nogādāšana uz noteiktu adresi. Nepieciešama angļu valoda sarunvalodas līmenī. Jābūt strādīgam, veikt darbu kvalitatīvi. Ilgtermiņa līgums. Dzīvesvieta.


Darbs Nīderlandē jumiķim. Atalgojums sākot no 1700 EUR/mēnesī neto (14,07 EUR/stundā) + bezmaksas dzīvesvieta.

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. No darbinieka tiek prasīta pieredze dakstiņu jumtu likšanā, nīderlandiešu, vācu vai angļu sarunvaloda, savs auto, instrumenti un darba drēbes. Sociālās garantijas, izbraukšana pēc iespējas ātrāk.


Darbs Nīderlandē strādniecēm ziedu siltumnīcās bez/ar valodas zināšanām. Alga no 1650 EUR/mēnesī (no 9,69 EUR/stundā).

Darbs pie dažādu ziedu kopšanas, audzēšanas, komplektēšanas. Darba devējs nodrošina labiekārtotu dzīvesvietu un bezmaksas transportu uz/no darbu. Nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.


Darbs jauniešiem Nīderlandē no 17 gadiem. 8 – 10 nedēļas: dārzkopībā, lauksaimniecībā. Alga no 1450 (7,78 EUR/stundā) līdz 1900 EUR/mēnesī (9,69 EUR/stundā).

Izmaksā ik nedēļu. Darba devējs stabili nodrošina 40 – 48 stundas nedēļā. Dzīvesviets un transports uz/no darbu nodrošināts. Pozitīvi, ja ir B autovadītāja apliecība. Nepieciešama angļu valodas sarunvaloda.
Darbs ir gan uz lauka, gan siltumnīcās pie ziediem un dārzeņiem.


Nepieciešami darbinieki Nīderlandē dārzeņu siltumnīcās ziedi/gurķi/paprika/salāti/ baklažāni/tomāti. Alga no 1650 - 1800 EUR/mēnesī.

Darbs pie dažādu dārzeņu, ziedu kopšanas, audzēšanas, komplektēšanas, pakošanas. Darba devējs nodrošina labiekārtotu dzīvesvietu un transportu uz/no darbu. 
Vajadzīgas angļu sarunvalodas zināšanas, nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.


Darbs Nīderlandē lauksaimniecībā ar labu angļu valodu un traktortehnikas vadītāja apliecību. Darba devējs pērk biļeti. Atalgojums no 1800 EUR/mēnesī (10,00 EUR/stundā).

Pilnas slodzes darbs. Nodrošināta dzīvesvieta, sociālās garantijas. Dzīvesvieta blakus darbam. 


Darbs Nīderlandē avio veļas mazgātavās. Alga no 1700 EUR/mēnesī ( no 9,95 EUR/stundā). 40 stundas nedēļā, iespējamas virstundas.

Dzīvesvieta nodrošināta. Sociālās garantijas. Darbiniekiem nepieciešams angļu valodas pamatzināšanas. 
Pienākumi: veļas šķirošana; veļas iekraušana/izkraušana no veļasmašīnām, veļasžāvētājiem; veļas locīšana, pakošana un tml. 


Darbs pārtikas fabrikā Nīderlandē. Alga no 1700 EUR/mēnesī (no 9,95 EUR/stundā).

Dzīvesvieta nodrošināta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Transports uz darbu nodrošināts. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām.
Vajadzīgas labas angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā.


Darbs siera fabrikā Nīderlandē. Alga no 1700 EUR/mēnesī (no 10,43 EUR/stundā).

Vajadzīgas forklift tiesības. Nodrošināta labiekārtota dzīvesvieta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Transports uz/no darbu nodrošināts. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām.
Vajadzīgas labas angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā.


Piedāvājam vakances darbam Nīderlandē lauksaimniecībā. Alga no 1650 līdz 2000 EUR/mēnesī (9,69 - 9,99 EUR/stundā), virstundas.

Mājputnu kopšana, vakcinēšana, kraušana būros, uzkopšanas darbi u.c. pienākumi saistībā ar amatu. Aicināti pieteikties kandidāti ar labu fizisko sagatavotību un angļu valodas pamatzināšanām. Izbraukšana pēc iespējas ātrāk.


Darbs fabrikā Nīderlandē. Produkcijas pakošana saldumu fabrikā. Atalgojums sākot no 1650 EUR/mēnesī (no 9,80 EUR/stundā).

Bezmaksas dzīvesvieta, sociālās garantijas. Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā . Uz doto brīdi tiek akceptētas sievietes. Alga tiek maksāta 1 reizi mēnesī ar iespēju iegūt avansu. No darbinieka tiek prasītas angļu vai vācu valodas zināšanas, laba fiziskā sagatavotība, spēja strādāt ātrumā.


Darbs sveču ražotnē Nīderlandē. Atalgojums 1700 - 1900 EUR/mēnesī.

Piemaksas par darbu nakts maiņās/brīvdienās. 40 un vairāk darba stundas nedēļā. Nodrošināta dzīvesvieta, 1-2 cilvēki istabā.
Prasības kandidātiem: angļu sarunvalodas zin., pieredze darbā ar ražošanas iekārtām/pakošanu. 


Darbs Nīderlandē dārzeņu siltumnīcās. Alga no 1650 EUR/mēnesī (no 9,69 EUR/stundā).

Darbs pie dažādu dārzeņu kopšanas, audzēšanas, komplektēšanas. Darba devējs nodrošina labiekārtotu dzīvesvietu un transportu uz/no darbu. Vajadzīgas angļu sarunvalodas zināšanas, nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.


Sievietes, pāri, vīrieši ar angļu valodas zināšanām tiek aicinātas pieteikties ilgtermiņa darbam Nīderlandē. Alga no 9,71 EUR/stundā (no 1650 EUR/mēnesī).

Darbs ziedu, dārzeņu un augļu pakošanā. Darba uzsākšana pēc iespējas ātrāk. Darba devējs nodrošina labiekārtotu dzīvesvietu blakus darbam. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. 


Darbs fabrikā Nīderlandē olīvju pakošana, fasēšana. Alga no 1700 EUR/mēnesī (no 10,15 EUR/stundā).

Dzīvesvieta nodrošināta, samaksa tiek ieturēta no darba algas. Transports uz darbu nodrošināts. Alga tiek izmaksāta ik nedēļu. Produkcijas pakošana, šķirošana, darbs ar iekārtām.
Vajadzīga angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā.


Darbs Nīderlandē ekskavatora mehāniķim. Alga 12,00 EUR/stundā vai 1900 EUR/mēnesī neto (pēc nodokļu nomaksas).

Pilnas slodzes darbs (40 stunda nedēļā), sestdiena, svētdiena brīva. Dzīvesvieta un ceļš no/uz darbu tiek nodrošināts. Sociālās garantijas.
No darbinieka tiek prasīts:
iepriekšēja mehāniķa pieredze; 
lasīt tehniskos rasējumus;
prasme strādat ar datoru, 
B kategorijas vadītāja apliecība;
angļu valodas zināšanas.


Piedāvājam vakances darbam Nīderlandē lauksaimniecībā. Atalgojums no 1700 EUR/mēnesī vai 80 EUR/dienā.

Aicināti pieteikties kandidāti ar labu fizisko sagatavotību un angļu valodas pamatzināšanām.


Darbs Nīderlandē tehniskajam darbiniekam montēt vertikālās transporta jostas lauksaimniecības tehnikai. Alga 1700 EUR/mēnesī neto (11,00 EUR/stundā) pēc nodokļu nomaksas.

Pilnas slodzes darbs (40 stunda nedēļā) + virsstundas, sestdiena un svētdiena brīva. Dzīvesvieta un ceļš no/uz darbu tiek nodrošināts. Sociālās garantijas. Darbu var uzsākt pēc iespējas ātrāk.
No darbinieka tiek prasīts: 
iepriekšēja pieredze šādā vai līdzīgā amatā, 
laba fiziskā sagatavotība, 
spēja strādāt augstumā līdz 50m, 
B. kat vadītāja apliecība
angļu valodas zināšanas.


Piedāvājam vakances darbam Nīderlandē mājputnu fermās. Atalgojums no 1700 EUR/mēnesī vai 80 EUR/dienā.

Mājputnu kopšana, kraušana būros, uzkopšanas darbi u.c. pienākumi saistībā ar amatu. Aicināti pieteikties kandidāti ar labu fizisko sagatavotību un angļu valodas pamatzināšanām.


Nīderlandē nepieciešami tehniskie darbinieki. Alga no 1800 - 1900 EUR/mēnesī jeb 10,50 - 11,00 EUR/stundā.

Apmaksāta dzīvesvieta. Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā. 
Darba ilgums: īstermiņa projekti un ilgtermiņa. Nepieciešamas tādas profesijas kā: elektriķi, jumiķi (cinka jumti), auto krāsotāji u.c. Nepieciešamas: angļu vai vācu sarunvalodas zināšanas, iepriekšējā pieredze.


Nīderlandē nepieciešams elektriķis (elektrības sadales kastu montāža, darbs ar rasējumiem). Alga 11,00 EUR/stundā.

40 darba stundas/nedēļā. Bezmaksas dzīvesvieta. Īstermiņa un ilgtermiņa projekti.
Nepieciešamas: angļu vai vācu sarunvalodas zināšanas, iepriekšējā pieredze.


Brīvas vakances vispārējiem strādniekiem gaļas fabrikā Nīderlandē. Alga no 1700 EUR/mēnesī (atkarīgs no vecuma/pieredzes).

Tiek garantētas vismaz 36 un vairāk darba stundu nedēļā, jābūt labai fiziskai sagatavotībai. Prasības: prasme sarunāties angļu valodā, nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.
Nodrošināta labiekārtota dzīvesvieta, 1-2 cilvēki istabā. Bezmaksas transports no/uz darbu.


Darbs Nīderlandē ziedu/stādu siltumnīcās. Alga no 1650 EUR/mēnesī (no 9,69 EUR/stundā).

Darbs pie dažādu ziedu kopšanas, audzēšanas, komplektēšanas. Darba devējs nodrošina labiekārtotu dzīvesvietu un transportu uz darbu. Prasības: prasme sarunāties angļu valodā, nopietna un atbildīga attieksme pret darbu.