ge759

Darbs Vācijas rupnīcās, fabrikās. Alga no 1550 EUR/mēnesī (no 8,91 - 9,20 EUR/stundā)

Nepieciešami darbinieki Vācijas fabrikā. Alga 8.91-9,20 EUR/h (1550 EUR/mēn). Darba devējs nodrošina ar 168 darba stundām mēnesī. Sociālās garantijas. Dzīvesvieta nodrošināta. Darbs ilgtermiņā. 
Pienākumi: darbs pie līnijas, produkcijas pakošana, šķirošana, kraušana, etiķešu līmēšana, kvalitātes pārbaude, darba vietas uzkopšana, darbs ar ražošanas iekārtām.
Prasības kandidātiem: strādīgi, ar atbildības sajūtu. Darbiniekiem nepieciešams krievu, angļu vai vācu valodas pamatzināšanas.


Vācijas uzņēmums piedāvā darbu ilgtermiņā vieglo automašīnu krāsotājiem Vācijā. Alga no 2000 EUR/mēnesī (12 EUR/stundā)

Dzīvesvieta nodrošināta 60 eur/mēnesī. Sociālās garantijas. Prasības kandidātiem: ar vācu vai krievu valodas pamatzināšanām.Darbs Vācijā vieglo automašīnu metinātājiem Vācijā. Alga no 2000 EUR/mēnesī (12 EUR/stundā)

Dzīvesvieta  60 eur/mēnesī. Prasības kandidātiem: ar vācu vai krievu valodas pamatzināšanām.


Darbs kurjeriem Vācijā. Alga neto (uz rokas) līdz 1500 EUR/mēnesī

Maršruts nemainīgs. Minimums 40 stundas nedēļā. Pienākumi: paku šķirošana, iekraušana, izkraušana auto, darbs ar skeneri, sīkpaku izvadāšana uz noteiktām adresēm. Nepieciešamas vācu vai angļu, krievu val. Jābūt strādīgam, veikt darbu kvalitatīvi. Ilgtermiņa līgums. Dzīvesvieta.


Darbs Vācijā mūrniekiem/brigādei ēku būvniecībā. Atalgojums sākot no 1600 EUR/mēnesī neto (pēc nodokļu samaksas)

Tiek nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā, kā arī virsstundas. Dzīves vieta nodrošināta, algu izmaksā reizi nedēļā. No brigādes tiek prasīts - 5 gadu pieredze, viens auto, vācu vai angļu valodas zināšanas vismaz vienai personai. Vēlama iepriekšēja darba pieredze Beļģijā, Vācijā vai Nīderlandē. Katram jābūt spējīgam mūrēt vidēji 500 ķieģeļus dienā.


Darbs C un CE kategorijas autovadītājiem Vācijā ar 95.kodu. Alga 2000 - 2200 EUR/mēnesī.

Izvadāt pārtiku pa veikaliem. Minimums 40 stundas nedēļā. Pienākumi: paku iekraušana, izkraušana no auto, preču izvadāšana uz noteiktām adresēm. Nepieciešamas vācu, angļu vai krievu val. Jābūt strādīgam, veikt darbu kvalitatīvi. Ilgtermiņa līgums. Dzīvesvieta.


Darbs fabrikā Vācijā palīgstrādniekiem svaigās gaļas pārstrade, ražošana. Alga 9 EUR/stundā vai 1200 EUR/mēnesī pēc nodokļu nomaksas.

Prasības kandidātiem: krievu valoda komunicēšanas līmenī, darbu veikt kvalitatīvi.
Nodrošināta dzīvesvieta. Sociālās garantijas. 


Darbs Vācijas pasta paku noliktavās. Alga no 1550 EUR/mēnesī (8,84 - 9 EUR/stundā)

Dzīvesvieta nodrošināta. Sociālās garantijas. Darbiniekiem nepieciešams krievu vai vācu valodas pamatzināšanas. Pienākumi: preču komplektēšana, šķirošana, fasēšana, pakošana, kraušanas darbi.


Darbs Vācijā veco laužu aprūpētājām/iem. Alga no 10,20 EUR/stundā, mēnesī 1200 EUR/neto (pēc nodokļu nomaksas)

Nodrošināta bezmaksas dzīvesvieta ar visām ērtībām, bezmaksas ēdināšana.
Pienākumi: klientu aprūpēšana, ēdienu gatavošana, produktu pirkšana.
Nepieciešamas vācu valodas sarunvalodas zināšanas, vēlama iepriekšējā pieredze šajā jomā. Garantēta apmācība, ja nav pieredzes.
Sociālās garantijas. Darbu var uzsākt pēc iespējas ātrāk.


Vācijā nepieciešami darbinieki koka māju izgatavošanā/uzstādīšanā. Atalgojums no 11,25 EUR/stundā ( no 1900 eur/mēnesī).

Nepieciešami namdari, jumiķi, skārdnieki un riģipša licēji. Ātra izbraukšana. Dzīvesvieta tiek nodrošināta. Bezmaksas transportu uz/no darba. Nepieciešamas pamatzināšanas angļu vai vācu valodā, pieredze tādā pašā vai līdzīgā amatā.


Darbs Vācijas noliktavās. Alga no 1550 EUR/mēnesī (9 EUR/stundā)

Dzīvesvieta nodrošināta. Sociālās garantijas. Darbiniekiem nepieciešams krievu vai vācu valodas pamatzināšanas. Pienākumi: preču komplektēšana, šķirošana, fasēšana, pakošana, kraušanas darbi.


Piedāvājam darbu automašīnu krāsotājiem auto servisā Vācijā. Alga no 1700 EUR/mēnesī (10 EUR/stundā) + bonusi 

Nepieciešamas krievu vai vācu valodas pamatzināšanas. Bez kaitīgiem ieradumiem.


Darbs Vācijā celtniecības nozarē. Alga no 1850 EUR/mēn. (no 11,25 EUR/stundā)

Zemas dzīvesvietas izmaksas. Nepieciešami pieredzējuši speciālisti: namdari, jumiķi, skārdnieki un reģipša montieri/apmetēji. Darbs pie saliekamo koku māju uzstādīšanas objektā un konstrukciju izgatavošanas/montēšanas fabrikā.
Nepieciešamas angļu vai vācu sarunvalodas zināšanas, bez kaitīgiem ieradumiem, vēlama B kategorijas autovadītāja apliecību.


Darbs Vācijā veļas mazgātavā. Alga no 1550 EUR/mēnesī (no 9,23 EUR/stundā)

Sociālās garantijas. Darbs 40 stundas nedēļā, iespējamas virstundas. Darbiniekiem nepieciešams angļu vai vācu valodas pamatzināšanas. 
Pienākumi: veļas šķirošana; veļas iekraušana/izkraušana no veļasmašīnām, veļasžāvētājiem; veļas locīšana, pakošana un tml.


Uzkopšanas darbi Vācijā, bez valodu zināšanām. Alga no 1120 – 1320 EUR/mēnesī neto ( pēc nodokļu nomaksas).

Dzīvesvieta nodrošināta. Darbs grafiks: 8 nedēļas darbā, 2 nedēļas mājās. 
Darba pienākumi: tirdzniecības centru, veikalu-benzīntanku uzkopšana.


Ilgtermiņa darbs Vācijā jēlādas apstrādes rūpnīcā. Alga 1550 EUR/mēn.

Dzīvesvieta nodrošināta. Sociālās garantijas. Prasības kandidātiem: ar vācu un krievu valodas pamatzināšanām.