janis vajaxo

loti labi laps darba laiks un labi stradat laps atalgojums pastu paku noliktava

Inese, Līvāni

SIA "Nordic Staff" noslēdzu pakalpojuma darba sniegšanas līgumu ar Vāciju. Kur saņēmu piedāvājumu, kas apmierināja strādāt 2 mēnešus ar iespēju šo darbu strādāt ilgtermiņā. Ierodoties darba vietā, tika veikta apmācība, dzīves vieta laba, labiekārtota. Saņemot SIA "Nordic Staff" nodarbinātības aprakstu, viss atbilda.Izmantoju otreizējo SIA Ņordic Staff"uzņēmuma pakalpojumu darbs Vācijā, fabrikā. Sadarbība bija veiksmīga, nodarbinātības aģente pretī nākoša, pozitīva. Ceru uz ilgstošu sadarbību izmantojot piedāvājumu (darba) citās valstīs.Novēlu pozitīvus cilvēkus! Ar cieņu Inese

29.10.2019

"

Toms

No uzņēmuma SIA Nordic Staff 2019. gadā devos uz Nīderlandes veļas mazgātavu, darbs nebija grūts, visi darba pienākumi bija skaidri paskaidroti. Darba kolektīvs bija ļoti draudzīgs un pretimnākošs, dzīvesvieta bija labiekārtota un tīra ar visu nepieciesamo (bezmaksas  WI-FI).
Bija nodrošināta darba mašīna ar ko doties uz darbu. Darbs bija samērā viegls, labprāt dotos strādāt arī nākošvasar.

19.09.19

Anatolijs

Esmu braucis 2018 g. septembrī uz piedāvāto vakanci noliktavas darbinieks. Darbs saistīts ar pasta sūtījumu kraušanu. Saņemtā informācija par darba piedāvājumu pilnīgi patiesa. Dzives vieta laba! Saimnieks bija labs, atklāts cilvēks, pretīmnākošs. Visu dokumentāciju Vācijā bez problēmām noformēja darba devējs. Dēļ tā ka mūsu iepriekšējā sadarbība bija veiksmīga, es vēlreiz izmantoju Sia "Nordic Staff" pakalpojumus. Informācija, ko saņēmu ofisā bija patiesa!
Jaunajā gadā novēlu jums laimīgā kārtā sadarboties!
Laimīgu Jauno gadu!

03.01.2019.

Janis M. Salacgrīva

No 2016.gada maija līdz 2017 gada augustam, izmantojot SIA Nordic Staff pakalpojumus darbā iekārtošanai ārzemās, strādāju Vācijā, par auto mazgātāju. Solītais atalgojums pilnībā atbilda saņemtajam, dzīvesvieta bija komfortabla, ērta, mēbelēta. pretīmnākoši darba devēji. Saprotoši kolēģi. Ar šo darbu biju ļoti apmierināts. Tāpat jutu nepartrauktu atbalstu no darbā iekārtotājas, firmas SIA Nordic Staff, pārstāves, kura palīdzēja risināt sākotnējās problēmas. Nu jau atkārtoti izmantoju šīs firmas pakalpojumus, jo tas rada manī drošības sajūtu un pārleicību, ka būšu nodrošināts ar darbu, un arī sadzīves apstākļi būs vienmēr apmierinoši.

Roberts B. Jelgava

Devos 28.jūnijā uz Nīderlandi darba piedāvājumā, kurš sākotnēji likās aizdomīgi labi, tāpēc māca šaubas, taču nonākot galā mūš laipni sagaidīja un uzreiz aizveda uz dzīvesvietu Roosendaal pilsētā. Darbs atbilstošs stāstītajam, un pat labāk, jo ir iespējas uz izaugsmi, ja ir pietiekama motivācija un vēlme apgūt vietējo valodu, kas beigu beigās bija vienīgais šķērslis ar kuru bija jāpacīnās. Kompānija ļoti atsaucīga un vienmēr laikā sniedz atbildes uz dažādākajām darba un pat sadzīves problēmām. Pagaidām pirma un labākā darba pieredze kāda ir bijusi esot SIA Nordic Staff.

03.09.2018

Normunds K. Cēsu novads

2017.gada decembrī izbraucu strādāt uz Lielbritāniju atkritumu šķirošanā. Darbs bija tāds, kā man aģenturā stāstīja. Nopelnīt varēja ļoti albi arī dzīvosana bija pietiekoši laba. darba apstākļi kā jau atkritumu škirošanā. Bija daudz darba stundu nedēļā, bet ja ir vēlme nopelnīt, tad tas ir labi.

jelena riga

viss ok

Andris B., Krimuldas novads

Braucu uz Ziemeļīriju uz mēnesi strādāt uz fabriku. Es biju ļoti apmierināts ar darbu, un ar dzīves vietu kur mes visi dzīvojām viesnīcā. Kolektīvs baigi labs. Algu maksāja katru nedēļu. 

2018. 4.janvāris

Andrejs Z. Jēkabpils

Strādāju no 01.12.2016. līdz 01.12.2017. Nīderlandē caur SIA "Nordic Staff", darbs bija gaļas fabrikā, līnijdarbs, darbs nebija sarežģīts, katram bija jādara savs noteiktais darbs, vaizeri kas apmāca darbiniekus ir ļoti pacietīgi un visu parādā, kaut vai ja tās aizņem divas nedēļas, jo daži kas atbrauc patiešām ir lieli dunduri un neko nejēdz... Ja saslimstība un par to paziņo laicīgi, tad darba devēji arī ir saprotošiem, protam ja tas neatkārtojas bieži :D darbā viss bija, skapīši, kafija par velti, savā kafejnīca, mikroviļņu krāsns, telpas ēšanai un pīpēšanas. 
Jāstrādā bija 8h, no 6:00-14:00 pauzes bija trīs, 15:00 bijām jau mājās paliek laika liku likām savām nodarbēm, jo mēs noguris no darba:) par darbu diezgan pozitīvi... 
Iepriekš biju Vācijā, arī caur šo aģentūru, darbs man bija par grūtu, nepameta mani novārtā un bez maksas mani iekārtojās citā firmā, bet tur es atkal nolaidusies luni, nedaudz par daudz ierāva :D kam negadās... Nu un protams nācās meklēt jau nākamajā dienā citu darbu, es jau domāju sūdi gan tad. būs, bet paldies tiešām arī trešo reizi palīdzēja darbu atrast... Tā kā ārzemēs uz ielas nepaliksi. :) 
Jā un ja par māju kur dzīvoju, visi draudzīgi, istabiņā pa divi cilvēki, mājā kopā septiņi cilvēki, labiekārtota māja viss ir sūdzību nav... Kaut kā tā :) viss kopumā labi.

Agneta un Sanita, Liepāja

Vēlējāmies padalīties ar dažiem iespaidiem no Nīderlandes. 

Mājiņā, kurā dzīvojam, esam 4 sievietes, mājiņā viss ir- gultas veļa, segas, spilveni, viss gatavošanai, trauki. Skaists skats pa logu, arī apkārtne ļoti skaista un sakopta, blakus ir upe. Arī mūsu mašīna, ko piešķīra kompānija ir jauna, skaista, degviela ir apmaksāta, varam mašīnu arī izmantot, lai aizbrauktu līdz veikalam iepirkties, jo no Dodrecht centra esam gandrīz 7km attālumā. Uz darbu mums jādodas 66km, kas ir apmēram stundas brauciens. Darbs ir viegls, pašlaik mācamies, nākošā būs otrā nedēļa, pēc tam sāksies normāls grafiks. Darba diena ir 8h, ar 3 pauzēm, divas pa 15min un viena pusstunda. Kantīnē ir pieejams neierobežots daudzums kafijas, tējas, piens, karstā šokolāde, ūdens, kā arī ātrās zupiņas. Ir mikroviļņu krāsns. Kompānijā strādā laipni un izpalīdzīgi cilvēki, taču daudzi tomēr neprot angļu valodu, īpaši tie, kas mūs apmāca, bet ja acis ir un piedomāt līdz, ko dara var, tad nav problēmu. Darba apģērbs ir nodrošināts, arī apavus šeit var iegādāties pa 20eur pāri, ir vajadzīgi 2- balti un melni, tākā tos no Latvijas nav līdzi jāņem. Ir divas maiņas- no 5:45-14:00 un no 14:00-22:00, mainās pa nedēļām, vienu nedēļu ir rīta maiņas, otrā ir pēcpusdienas maiņas. 

Uzņēmuma cilvēki ir ļoti, ļoti laipni, izpalīdzīgi, atsaucīgi, super cilvēki. Apjautājās, kā mums iet, kā klājas, vai viss ir labi, vai darbā viss ir kārtībā, vai esam apmierinātas utt, ļoti smaidīgi un jauki, Kamilla vispār super cilvēks. Par visu parūpējas. 

Tas īsumā arī viss, cerams šī informācija noderēs. 

Lauris, Daugavpils

Strādāju no 25.06.2017 līdz 27.08.2017 Nīderlandē. Darbs man patika, patika tas ka darbs bija dažveidīgs un katru nedēļu es strādājam jaunā vietā. Pa šo laiku es dzīvoju viena no "Aqualanda Park" mājām kuri bija aprīkoti ar visu vajadzīgo dzīvei (wi-fi, veļas mazgājamā mašīna, mikroviļņu krāsns u.t.t). Viss patika viss bija ļoti labi organizēts, labprāt brauktu arī nākamgad.

Andris G., Jaunpiebalgas novads

Biju braucis no SIA "Nordic Staff" darbā Lielbritānijā, fabrikā 2017. gadā. Darba vieta bija nodrošināta, stundas arī. Darbs normāls. Kolēģi draudzīgi. Viss O.K.

Pievienot ierakstu

Captcha Image