ge759

Nepieciešami noliktavas darbinieces/ki Vācijā

Alga no 2400 EUR/mēn. Piedāvā: 40 līdz 48 darba stundām nedēļā, dzīvesvietu (samaksa no algas), transportu uz/no darbu, Vācijas sociālās garantijas, darbs 2 maiņās, dažreiz sestdienās. Prasības: krievu vai vācu valodas zināšanas, augsta atbildība pret darbu un akurātums. Pienākumi: pasūtījumu sagatavošana, darbs ar skeneri, produkcijas kvalitātes kontrole u.c. ar amatu saistīti pienākumi.

Bez vecuma ierobežojuma, nepieciešami darbinieki/ces Vācijas tīteņu fabrikā

Alga no 2000 EUR/mēn + bonusi. Svētku dienās 100% piemaksa. Nepieciešama - krievu vai vācu sarunvaloda. Darba devējs nodrošina ar 40 darba stundām nedēļā, 5 dienas strādā, 2 dienas brīvas. Vācijas sociālās garantijas. Dzīvesvieta nodrošināta (samaksa no algas), darbs ilgtermiņā, transports uz/no darbu. Darba pienākumi - kotlešu, tīteņu un tml produkcijas pakošana. Prasības kandidātiem: strādīgi, ar atbildības sajūtu.

Uzkopšanas darbi Vācijā, bez/ar vācu valodas zināšanām

Alga 1500 EUR/mēn NETO + bezmaksas dzīvesvieta. Pienākumi: veikalu - benzīntanku uzkopšana. Darba grafiks: 8 nedēļas darbā, 3 nedēļas mājās. Nepieciešams būt elastīgam, komunikablam, atbildīgam. Vācijas sociālās garantijas.

Darbs krāvējiem Vācijas noliktavās

Alga no 2200 EUR/mēn. Pirmajā mēnesī ir iespējams avanss katru nedēļu. Dzīvesvieta nodrošināta (samaksa no algas), transports uz/no darbu. Vācijas sociālās garantijas. Pienākumi: pasta sūtījumu šķirošana, kraušanas darbi, darbs pie līnijas. Prasības: bez vecuma ierobežojuma, fiziski spēcīgi, izturīgi, bez kaitīgiem ieradumiem. Darbiniekiem nepieciešams krievu vai vācu valodas pamatzināšanas.

Nepieciešami darbinieki Vācijā autodetaļu rūpnīcā

Alga no 2200 EUR/mēn + piemaksa par maiņām. Pienākumi: detaļu kvalitātes kontrole, šķirošana un pakošana; darbs trijās maiņās. Nodrošināta: dzīvesvieta, ilgtermiņa līgums, Vācijas sociālās garantijas. Darbiniekiem nepieciešamas: B kategorijas autovadītāja apliecība ,krievu vai vācu valodas pamatzināšanas.

Darbs kurjeriem Vācijā - Bavārija

Alga 2200 EUR/mēn. Maršruts nemainīgs. Darba devējs nodrošina ar 40 st/ned. Darbu jāuzsāk pēc iespējas ātrāk. Pienākumi: paku šķirošana, iekraušana, izkraušana auto, darbs ar skeneri, sīkpaku izvadāšana uz noteiktām adresēm. Nepieciešamas krievu, vācu vai angļu val. Jābūt strādīgam, veikt darbu kvalitatīvi. Ilgtermiņa līgums. Dzīvesvieta.